Pamukçuk'u evde tedavi ediyoruz.

güzel-dişi-doktor Pamukçuk'un evde nasıl tedavi edileceğini anlamak isteyenler için önerilen diğer halk ilaçları dikkate alındığında, bunların iki kategoriye ayrılabileceğine dikkat çekilebilir. Bir grup antibiyotik ve doğal kaynaklı antiseptikler, diğeri ise immünmodülatör ajanlardır. Her iki seçeneği de tedaviye dahil etmek son derece önemlidir.

Hafif formda, calendula ilavesiyle hazırlanmış bir papatya çiçeği kaynatmasıyla mantardan kurtulabilirsiniz. Onu hazırlamak için, papatya çiçeklerinin bir kısmına ihtiyacınız olacak, ancak kalendula iki kat daha büyüktür. Bir litre kaynar su ile dökülürler ve daha sonra sabaha kadar ısrar ederler. Sabah infüzyonu filtreleyin, daha sonra günlük bir çiftleşme olarak kullanılabilir.

Pamukçuk halk ilaçları tedavi nasıl arıyoruz için iyi sonuçlar, çay ağacının yağ kaynatma kullanarak şırınga gösterir. Bu ürünün bir çift damlası alınır, bir çay kaşığı zeytinyağında seyreltilir, mısır yağı eklenir.

Ayrıca, etkilenen cildin ve tabii ki mukoza zarlarının yağ, kavak tentürü ve huş ağacı tomurcuklarından elde edilen özütlere dayanan bir Klorofililpt solüsyonu ile kaplanması önerilir. Pamukçuk ile içmek için, dulavratotu çorbası kullanılması tavsiye edilir. Kıyılmış kurutulmuş dulavratotu köklerinin bir çorba kaşığı bir bardak kaynar suya dökülmesi ve on dakika kaynatılması gereklidir. Daha sonra, yarım saat boyunca soğumaya bırakın, önceden sarılmış infüzyonu. Günde üç kez çeyrek bardak iç. Ek olarak, et suyu yıkanabilir.

Pamukçuktan çok etkili olan vajinadaki normal mikroflorayı düzeltmeye yardımcı olan tamponlardır. Böyle bir tıbbi tampon hazırlanması için gazlı bez, katlanmış armonika ve yağsız kefir ile nemlendirilmiş gerekecektir. K gauze önceden, işlem kolaylığı için güçlü bir iplik dikmek gerekir. Tampon, vajina içine sokulmalı ve gece boyunca ve sabah drenajında, özellikle de kalendula veya papatya gibi herhangi bir dezenfekte edici kaynatma yapılmalıdır.

Ama aslında, pamukçuk, çare halk ilaçları gibi bir hastalık hızla başarısız olur. Kanıtlanmış ilaçların kullanımıyla dağıtmak imkansızdır. Sadece onların kullanımı, bu zararlı mantarın tüm sporlarının garantili tahribatına katkıda bulunur.

Soda tedavisi hakkında daha fazla bilgi için: http://primalinstinctpheromone.com/cprincevanie-sodoj-pri-molochnice/

Kronik formun tedavisi hakkında daha fazla bilgi edinin: http://primalinstinctpheromone.com/kak-vylechit-molochnicu-navsegda/

İlaç Tedavisi

Doktor sanki ipuçları veriyor Bugün, pamukçuk antifungal ilaçlar da dahil olmak üzere çeşitli yollarla tedavi edilir. En iyi sonuç için, belirli bir sisteme bağlı kalarak, uyuşturucu kullanmalısınız.

Yerel ilaçlar şunları içerir:

 • mumlar
 • krem
 • merhem
 • decoctions,
 • vajinal tabletler
 • losyonlar.

Tabletler ve kapsüller, oral olarak kullanılan sistem çapında tıbbi ilaçlar olarak adlandırılır. Bütün bu fonlar pamukçuğun gelişimini baskılamak ve vücudun koruyucu işlevini patojenik mikropların önünde yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Ancak, vajinanın, mumların, kremlerin ve çözeltilerin anında bir etkiye sahip olabilmesine rağmen, bu hastalıktan kurtulmak için sadece belirli ilaçları kullanan kadınlar için prensipte imkansız olduğunu anlamak imkansızdır, ancak asıl sorun hala çözüme yönelik entegre bir yaklaşımdır. Bu görev hastanın ana görevidir.

Mantar Candida en ünlü ilaçlar şunlardır:

 1. Diflucan ,
 2. Pimafucin ,
 3. Klotrimazol
 4. natamisin ,
 5. Klion-D 100 ,
 6. Nistatin
 7. Ikonazol,
 8. Ketokonazol.

Uzmanlar, bu sinsi hastalığın gelişim evresini, mantarın lokalizasyon derecesini belirledikten sonra pamukçuku tek başına tedavi etmenizi önerir. Hastalık hafif formda ifade edildiğinde, o zaman hastalığın ciddi bir seyri olduğunda, yerel araçlar kullanın, kapsamlı bir tedavi süreci yürütmek zorunda kalacaksınız.

Hazırlıklar hakkında daha fazla bilgi edinin: Pamukçuk için uyuşturucu listesi ve özellikleri

Önleme ve Önleme

Dysbiosis önlemek için normal doğal vajinal mikroflora korumak önemlidir. En iyisi bu kadınlar için laktik asit bakterileri ile özel ilaçlar yardımcı olur:

her şey Bu hastalığın tedavisi sadece uyuşturucu almayı ya da geleneksel yöntemleri kullanmayı değil, aynı zamanda özel bir diyet kullanmayı da içerir. Mantar tedavisi sırasında, maya içeren ürünlerin kullanımını hariç tutmak gerekir - bu ekmek ve alkollü içecekler ağırlıklı olarak. Süt ürünleri - yoğurt ve yoğurt doldurmak için günlük diyetiniz olmalıdır.

Ek olarak, şekerli gıdalar, karbonhidratlar ve sütlerden kaçınmak istenir. Günlük menüye, proteinli yiyecekler - balık, et, sebzeler ve meyveler dahildir. Sonuç olarak, dysbacteriosis, bazı durumlarda pamukçuğun gelişmesine katkıda bulunur.

Tedaviyi sadece cinsel ilişkiyi reddetmek önemlidir, çünkü bu sadece sorunları şiddetlendirebilir. Bu dönemde aşırı ısınmamak ve cinsel organları temiz tutmak tavsiye edilir. Kompleksteki her şey bu sorunun üstesinden gelmek ve sağlıklı ve mutlu olmak için yardımcı olacaktır - bu nasıl, pamukçuk halk ilaçlarının önlenmesidir.

Hastada pamukçuk ne olursa olsun ortaya çıkmazsa, kendi kendine tedavi her zaman gerekçe göstermediğinden, kalifiye yardım kullanmak için hala yararlıdır.

Sonsuza pamukçuk tedavi nasıl

Kendi kendine tedavi için profesyonel olmayan yaklaşım sadece zaman ve para kaybı değil, aynı zamanda genel hayal kırıklığına da neden olabilir. Sütçü ile ilişkilerde tek “doğru hareket”, jinekoloğun zorunlu ziyaretidir.

Oku ...
Pamukçuk için soda ile Douching

Soda ile tedavi, geleneksel tıbbın da önerdiği pamukçuk için en iyi halk ilaçlarıdır. Doktorlar, soda kullanımının, hastaların neredeyse yarısında güçlü bir terapötik etkiye sahip olduğunu kanıtlamışlardır. Bunun nedeni, alkali çözeltinin mantar üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmasıdır, çünkü candida böyle bir ortamda yaşamaya uyarlanmamıştır. Bu meydana geldiğinde, mantar mikrofiberinin çözünmesi ve [...]

Oku ...